Sendes til abonnenter i uke 41. 

Fremtiden formes av de som våger. I The Future Issue møter du kvinnene som tenker stort, tar modige valg og skaper endring.

Utgave 12 – The Future Issue – kommer nå!

Fremtiden bygges av de som våger å satse – enten det er på en idé, en drøm eller en ny vei i livet. I The Future Issue møter du kvinner som redder havet, leder topprestauranter, utfordrer politikken, bygger digitale fellesskap og tar nye posisjoner i en verden i endring.

Publisert

Hva slags fremtid drømmer vi om – og hvem er det som former den?

I AW Magazines utgave 12 løfter vi frem kvinnene som våger å tenke stort, stå støtt i krevende tider og skape endring – både i sine egne liv og i samfunnet rundt seg.

Du møter Nina Jensen, som bærer to livsoppgaver – å redde havet og å bidra til å finne en kur mot hjernekreft. Torill Renaa, som sammen med ektemannen Sven Erik driver Re-Naa i Stavanger, landets første restaurant med tre Michelin-stjerner, og som beskriver kokkefaget som toppidrett. Anne Lindmo, som med skarp observasjonsevne og humor har gått sin helt egen vei i mediebransjen.

Vi løfter også frem Arina Aamir, som tross ung alder tar plass i politikken for å bygge en mer inkluderende fremtid. Og Helene Ragnhild, som har skapt en digital virksomhet med titusenvis av følgere – samtidig som hun deler ærlig om småbarnsliv og nye veivalg.

Og selvfølgelig finner du våre faste spalter – blant annet hverdagsvaner med Cecilie Thunem-Saanum, som denne gangen skriver om grensesetting.

Dette er kvinner som skaper fremtiden. 

The Future Issue er i skrivende stund i trykken, og sendes ut til alle abonnenter i uke 41. 

Allerede i desember kommer neste utgave: The Technology Issue.

Spørsmål? Ta kontakt med hei@awmagazine.no